Informatiepagina S.V. Wieringerwaard

Sportpark S.V. Wieringerwaard

Sportlaan 54

1766 JR Wieringerwaard

Tel: 0224 – 221554

 100 jarig bestaan sv Wieringerwaard 2020

In februari 2020 zal sv Wieringerwaard haar 100 jarig bestaan gaan vieren, dit willen wij als bestuur uiteraard niet zomaar voorbij laten gaan. Op de achtergrond zijn wij in klein comité al bezig om een aantal activiteiten uit te werken. Zou u graag mee willen werken om dit feest tot een succes te brengen, heeft u ideeën of suggesties, stuur dan een mail naar svwieringerwaard100@ziggo.nl

Hoofdbestuur S.V.Wieringerwaard
Voorzitter Wim Groot tel. 221778 / 06-53744490 voorzitter@svwieringerwaard.nl
Secretaris Bas Dijkshoorn tel. 06-16598365 secretaris@svwieringerwaard.nl
Penningmeester Hans Nieuwenhuizen tel. 223919 penningmeester@svwieringerwaard.nl
Wedstrijdsecretaris SR Michel van der Wardt tel. 215204 / 06-47782714 wedstrijdsecretaris@svwieringerwaard.nl
Coördinator Handbal Sandra Bijvoet tel. 06-50868780 wieringerwaard@handbal.nl
Kantine zaken Algemeen kantine@svwieringerwaard.nl
Accommodatie Ruud Groot tel. 06-55554808 accomodatie@svwieringerwaard.nl
Consul Velden Jan Broekhuizen tel. 221370 / 06-53402500
PR / Reclame Borden Anne Boot tel. 06-25076758
Kantinezaken
Lid Kantine Commissie Ank van der Wardt tel. 221264
Lid Kantine Commissie Tiny Kok tel. 223603
Trainers & Begeleiders
Trainer senioren Robbie Huntelerslag tel. 06-55894341
Begeleider 1e Arjan Schenk tel. 06-53681071
Begeleider 2e Nickey Huijzers tel. 06-11787673
Begeleider 3e Bram van Woerkom tel. 06-18991379
Roy Aikema tel. 06-83794436
Begeleider 4e Bas Dijkshoorn

 

Multimedia

Wilt u via Twitter op de hoogte blijven van het laatste nieuws van uw favoriete club, volg ons @vvWWaard !!