Informatiepagina S.V. Wieringerwaard

Sportpark S.V. Wieringerwaard

Sportlaan 54

1766 JR Wieringerwaard

Tel: 0224 – 221554

Hoofdbestuur S.V.Wieringerwaard
Voorzitter Roy van der Sangen 06-51066488 voorzitter@svwieringerwaard.nl
Secretaris Bas Dijkshoorn 06-16598365 secretaris@svwieringerwaard.nl
Penningmeester Hans Nieuwenhuizen 223919 penningmeester@svwieringerwaard.nl
Wedstrijdsecretaris SR Michel van der Wardt 06-47782714 wedstrijdsecretaris@svwieringerwaard.nl
Coördinator Handbal Sandra Bijvoet 06-50868780 wieringerwaard@handbal.nl
Kantine zaken Algemeen Arjan Schenk 06-53681071 kantine@svwieringerwaard.nl
Accommodatie Ruud Groot 06-55554808 accomodatie@svwieringerwaard.nl
Consul Velden Wim Groot 06-53744490  
PR / Reclame Borden Anne Boot 06-25076758  
Kantinezaken
Lid Kantine Commissie Ank van der Wardt 221264  
Lid Kantine Commissie Vacature    
Trainers & Begeleiders
Trainer senioren Jack Vledder 06 – 51803710  
Begeleider 1e Hans Kater 06-51301695  
Begeleider 2e Luuk van Zoonen 06-25234955  
Begeleider 3e Bram van Woerkom 06-18991379  
  Roy Aikema 06-83794436  
Begeleider 4e Bas Dijkshoorn 06-16598365  

 

Multimedia

Wilt u via Twitter op de hoogte blijven van het laatste nieuws van uw favoriete club, volg ons @vvWWaard !!

Top