Informatiepagina S.V. Wieringerwaard

Sportpark S.V. Wieringerwaard

Sportlaan 54

1766 JR Wieringerwaard

Tel: 0224 – 221554

 

 

Wieringerwaard 1 KAMPIOEN 5e klasse A - seizoen 2015/2016

Wieringerwaard 1 KAMPIOEN 5e klasse A – seizoen 2015/2016
Hoofdbestuur S.V.Wieringerwaard
Voorzitter Wim Groot tel. 221778 / 06-53744490 voorzitter@svwieringerwaard.nl
Secretaris Bas Dijkshoorn tel. 06-16598365 secretaris@svwieringerwaard.nl
Penningmeester Hans Nieuwenhuizen tel. 223919 penningmeester@svwieringerwaard.nl
Wedstrijdsecretaris SR Michel van der Wardt tel. 215204 / 06-47782714 wedstrijdsecretaris@svwieringerwaard.nl
Coördinator Handbal Sandra Bijvoet tel. 06-50868780 wieringerwaard@handbal.nl
Kantine zaken Algemeen kantine@svwieringerwaard.nl
Accommodatie Ruud Groot tel. 06-55554808 accomodatie@svwieringerwaard.nl
Consul Velden Jan Broekhuizen tel. 221370 / 06-53402500
PR / Reclame Borden Anne Boot tel. 06-25076758
Kantinezaken
Lid Kantine Commissie Ank van der Wardt tel. 221264
Lid Kantine Commissie Tiny Kok tel. 223603
Trainers & Begeleiders
Trainer senioren Willem de Vries tel. 06-21257679
Begeleider 1e Arjan Schenk tel. 06-53681071
Begeleider 2e Nickey Huijzers tel. 06-11787673
Begeleider 3e Bram van Woerkom tel. 06-18991379
Begeleider 4e Bas Dijkshoorn tel. 06-16598365

 

Multimedia

Wilt u via Twitter op de hoogte blijven van het laatste nieuws van uw favoriete club, volg ons @vvWWaard !!