Informatiepagina S.V. Wieringerwaard

Sportpark S.V. Wieringerwaard

Sportlaan 54

1766 JR Wieringerwaard

Tel: 0224 – 221554

Robbie Huntelerslag, nieuwe hoofdtrainer sv Wieringerwaard

Voorzitter Wim Groot en trainer Robbie Huntelerslag tekenen overeenkomst !

Robbie is woonachtig in Den Helder en was het afgelopen seizoen nog actief als trainer bij FC Diemen. Naast zijn activiteiten voor de senioren, zal hij ook voor de jeugdafdeling van sv Wieringerwaard het één en ander gaan betekenen. Zo zal hij een jeugdplan gaan schrijven en gaat hij de jeugdtrainers begeleiden en adviseren.

Wij heten Robbie van harte welkom en wensen hem veel succes bij onze club.

Inmiddels is ook de competitie indeling voor Wieringerwaard 1 bekend! De volgende teams zijn ingedeeld in de 4e klasse A.

Dirkshorn – DWOW – Flevo – Geelzwart – De Koog – Schagen – SRC – Succes – Vesdo – Wieringerwaard – Winkel – ZDH.

De competitie begint zondag 24 september.

Hoofdbestuur S.V.Wieringerwaard
Voorzitter Wim Groot tel. 221778 / 06-53744490 voorzitter@svwieringerwaard.nl
Secretaris Bas Dijkshoorn secretaris@svwieringerwaard.nl
Penningmeester Hans Nieuwenhuizen tel. 223919 penningmeester@svwieringerwaard.nl
Wedstrijdsecretaris SR Michel van der Wardt tel. 215204 / 06-47782714 wedstrijdsecretaris@svwieringerwaard.nl
Coördinator Handbal Sandra Bijvoet tel. 06-50868780 wieringerwaard@handbal.nl
Kantine zaken Algemeen kantine@svwieringerwaard.nl
Accommodatie Ruud Groot tel. 06-55554808 accomodatie@svwieringerwaard.nl
Consul Velden Jan Broekhuizen tel. 221370 / 06-53402500
PR / Reclame Borden Anne Boot tel. 06-25076758
Kantinezaken
Lid Kantine Commissie Ank van der Wardt tel. 221264
Lid Kantine Commissie Tiny Kok tel. 223603
Trainers & Begeleiders
Trainer senioren Robbie Huntelerslag tel. 06-55894341
Begeleider 1e Arjan Schenk tel. 06-53681071
Begeleider 2e Nickey Huijzers tel. 06-11787673
Begeleider 3e Bram van Woerkom tel. 06-18991379
Begeleider 4e Ewald Gouwenberg tel. 06-10281051

 

Multimedia

Wilt u via Twitter op de hoogte blijven van het laatste nieuws van uw favoriete club, volg ons @vvWWaard !!