Informatiepagina S.V. Wieringerwaard

Sportpark S.V. Wieringerwaard

Sportlaan 54

1766 JR Wieringerwaard

Tel: 0224 – 221554

Nieuwjaarsreceptie zondag 6 januari 2019

Hierbij willen wij u uitnodigen voor de nieuwjaarsreceptie van sv Wieringerwaard welke zal plaats vinden in de voetbalkantine op zondag 6 januari 2019.

Iedereen die de club een warm hart toedraagt is namelijk zeer belangrijk om de vereniging draaiende te houden, daarom willen wij samen met u 2019 sportief in luiden. Op deze dag zullen wij niet alleen vooruit kijken maar ook terug blikken op het jaar 2018.

Voorafgaand aan de receptie wordt er een nieuwjaarswedstrijd gespeeld tussen een mix van alle senioren teams en zal er op het handbalveld ook een wedstrijd worden gespeeld door de leden van de handbalafdeling. Deze wedstrijden starten om 14.30 uur en duren 2x 35 minuten.

Na afloop van deze wedstrijd nodigen wij u graag uit, om in de kantine met ons het glas te heffen op het nieuwe jaar !! Wij hopen dat u op deze dag aanwezig kunt zijn.

Tenslotte wensen wij u prettige feestdagen en een voorspoedig nieuw jaar !!

 

100 jarig bestaan sv Wieringerwaard 2020

In februari 2020 zal sv Wieringerwaard haar 100 jarig bestaan gaan vieren, dit willen wij als bestuur uiteraard niet zomaar voorbij laten gaan. Op de achtergrond zijn wij in klein comité al bezig om een aantal activiteiten uit te werken. Zou u graag mee willen werken om dit feest tot een succes te brengen, heeft u ideeën of suggesties, stuur dan een mail naar svwieringerwaard100@ziggo.nl

Hoofdbestuur S.V.Wieringerwaard
Voorzitter Wim Groot 06-53744490 voorzitter@svwieringerwaard.nl
Secretaris Bas Dijkshoorn 06-16598365 secretaris@svwieringerwaard.nl
Penningmeester Hans Nieuwenhuizen 223919 penningmeester@svwieringerwaard.nl
Wedstrijdsecretaris SR Michel van der Wardt 06-47782714 wedstrijdsecretaris@svwieringerwaard.nl
Coördinator Handbal Sandra Bijvoet 06-50868780 wieringerwaard@handbal.nl
Kantine zaken Algemeen  vacature kantine@svwieringerwaard.nl
Accommodatie Ruud Groot 06-55554808 accomodatie@svwieringerwaard.nl
Consul Velden vacature
PR / Reclame Borden Anne Boot 06-25076758
Kantinezaken
Lid Kantine Commissie Ank van der Wardt 221264
Lid Kantine Commissie Tiny Kok 223603
Trainers & Begeleiders
Trainer senioren  Yorrick Hoogeveen 06 – 27160293
Begeleider 1e vacature 
Begeleider 2e Nickey Huijzers 06-11787673
Begeleider 3e Bram van Woerkom 06-18991379
Roy Aikema 06-83794436
Begeleider 4e Bas Dijkshoorn 06-16598365

 

Multimedia

Wilt u via Twitter op de hoogte blijven van het laatste nieuws van uw favoriete club, volg ons @vvWWaard !!