Voetbal senioren programma

Competitie indelingen bekend

W.Waard 1: AGSV – Duinrand S – Kaagvogels – Nieuwe Niedorp – Oudesluis – Petten – Vesdo – Wieringerwaard – Wiron – ZDH – Zeemacht.

W.Waard 2 en 4: DWOW 4 – Wiron 3 – Kreileroord 2 – Kaagvogels 2 – W.Waard 2 – W.Waard 4 – Oudesluis 2 – Succes 5 – FC den Helder 5 – Kleine Sluis 3 – Kleine Sluis 5.

W.Waard 3: VIOS 6 – FC den Helder 6 – W.Waard 3 – Geelzwart 3 – Callantsoog 2 – Oudesluis 3 – Vesdo 3 – Succes 4 – Sint Boys 3 – Kleine Sluis 4 – Schagen Utd. 7.

PROGRAMMA VOORBEREIDING

Donderdag 22 augustus training 20.00 – 21.30

Zondag 25 augustus: oefenwedstrijd uit tegen Kleine Sluis, aanvang 14.00. Vertrek 13.00.

Dinsdag 27 augustus training 20.00 – 21.30

Donderdag 29 augustus training 20.00 – 21.30

Zondag 1 september: oefentoernooi bij Oudesluis, 1e wedstrijd tegen Petten, 2e wedstrijd nog niet bekend, aanvang 12.15, vertrek 11.15.

Dinsdag 3 september training 20.00 – 21.30

Donderdag 5 september training met onderlinge oefenwedstrijd, aanvang 20.00, aanwezig 19.30

Dinsdag 10 september: oefenwedstrijd uit tegen Dindua, aanvang 20.00, vertrek 18.45

Donderdag 12 september training 20.00 – 21.30

Dinsdag 17 september training 20.00 – 21.30

Donderdag 19 september training 20.00 – 21.30

Zondag 22 september 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
ZDH 1 – Wieringerwaard 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
DWOW 4 – Wieringerwaard 2 11.30 uur 10.15 uur DWOW
Sint Boys 3 – Wieringerwaard 3 11.00 uur 10.00 uur Sint Boys
Kleine Sluis 3 – Wieringerwaard 4 12.30 uur 11.30 uur Kleine Sluis

Zondag 29 september 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Wieringerwaard 1 = vrij      
Wieringerwaard 2 – Kleine Sluis 3 13.00 uur 12.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 3 – Kleine Sluis 4 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 4 – Oudesluis 2 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.

Zondag 6 oktober 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Wieringerwaard 1 – Wiron 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Wieringerwaard 2 – FC Den Helder 7 13.00 uur 12.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 3 – FC Den Helder 6 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 4 – Succes 5 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.

Zondag 13 oktober 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Nieuwe Niedorp 1 – Wieringerwaard 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Succes 5 – Wieringerwaard 2 11.00 uur 09.45 uur Succes
Succes 4 – Wieringerwaard 3 11.00 uur 09.45 uur Succes
FC Den Helder 7 – Wieringerwaard 4 11.30 uur 09.15 uur FC Den Helder

Zondag 27 oktober 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Wieringerwaard 1 – Kaagvogels 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Wieringerwaard 2 – Kaagvogels 2 13.00 uur 12.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 3 – VIOS-W 6 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 4 – Kleine Sluis 5 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.

Zondag 3 november 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Zeemacht 1 – Wieringerwaard 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Kleine Sluis 5 – Wieringerwaard 2 11.00 uur 10.00 uur Kleine Sluis
VESDO 3 – Wieringerwaard 3 12.00 uur 11.00 uur Vesdo
Kaagvogels 2 – Wieringerwaard 4 11.00 uur 10.00 uur Kaagvogels

Zondag 10 november 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Wieringerwaard 1 – Duinrand S 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Wieringerwaard 2 – Kreileroord 2 13.00 uur 12.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 3 – Geel Zwart ’30 3 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 4 = vrij      

Zondag 17 november 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Oudesluis 1 – Wieringerwaard 1 14.00 uur 13.00 uur KNVB
Oudesluis 2 – Wieringerwaard 2 10.00 uur 09.00 uur Oudesluis
Oudesluis 3 – Wieringerwaard 3 12.00 uur 11.00 uur Oudesluis
Wiron 3 – Wieringerwaard 4 11.00 uur 09.45 uur Wiron

Zondag 24 november 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Wieringerwaard 1 – VESDO 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Wieringerwaard 2 – Wieringerwaard 4 13.00 uur 12.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 3 = vrij      

Zondag 1 december 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
Wieringerwaard 1 – Petten 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Wieringerwaard 2 = vrij      
Wieringerwaard 3 – Callantsoog 2 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.
Wieringerwaard 4 – Kreileroord 2 11.00 uur 10.00 uur n.a.t.w.

Zondag 8 december 2019

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
AGSV 1 – Wieringerwaard 1 14.00 uur i.o.m. leider KNVB
Wiron 3 – Wieringerwaard 2 11.00 uur 09.45 uur Wiron
Schagen United 7 – Wieringerwaard 3 14.00 uur 13.00 uur Schagen
DWOW 4 – Wieringerwaard 4 11.30 uur 10.15 uur DWOW