Voetbal jeugd teamindeling

Indeling jeugdteams seizoen 2017/2018

 O 19: J. Dorenbos, S. de Graaf, K. Geerligs, D. van Duin, S. Wind, B. de Kruijf,N.Kramer, M. Bakker, D. de Graaf, S. Jimmink, G. van Dompselaar,

R. Luik, B. Kruijff,Reza Ibrahim.

Leiders: Arnold de Graaf en Henk Geerligs

Trainer: Yorick Hoogeveen

 

O 17: J. Wink, R. Mennen, K. Ursem, C. Takken, R. Schenk, G. Blom, D.de Ruijter, J. Griffioen, L. Wind, L. de Graaf, J. Markus, L. Ringma,

N. Elzinga.

Leiders: Jan Ringma en Klaas Schenk

Trainer: Yorick Hoogeveen

 

O 15: I. Wind, J. Groenveld, Y. Mast, A. Kaan, L. Gorter, M. de Graaf, G. Luik, T. Borst, T. Zoetelief, B. Elzinga, S. van der Waals, K. Kramer,Rustan Ibrahim.

Leiders: Aris Wind en Joost Borst

Trainer: Aris Wind

 

O 13: S. de Maaijer, T. Nieuwenhuizen, M. Bijpost, B. van den Oever, M. Griffioen, D. Zander, V. Blom, S. van der Feen, J. Visser, I. Kramer,

N. Luik, D. Zanen, C. van der Waals, A. Bakker,J.Brak.

Leiders: Cees van den Oever en Hans Nieuwenhuizen

Trainer: Cees van den Oever

 

O 11:  R.Wonder,R.Schuit,A.Kind,L.Wijdemans,V.Luik,Y. van Dompselaar,A.Franken,L.Gouwenberg,N.Bras,E.Muller.

Leider: Dirk van Duin

Trainer: Dirk van Duin

 

O 9: K.Emmerik,G.de Block,R.Anker,S.Bijpost,S.Baars,K.Geel,T.Groenveld,S. de Graaf.

Leider: Martthijs Emmerik

Trainer: Martthijs Emmerik  en Patrick Anker

 

Mini’s: X.Bijpost, D. Maduro, B. Maduro, N. Dalbke , T. Visser,R. Emmerik, F. Boon , S. de Block, K. Franken, D.van der Stoop,D.Groenveld, L.Jacobs.

Trainers: Ivo de Block en Steffan Dalbke.

 

Afberichten wedstrijden: voor vrijdag 18.00 bij de betreffende leider.

Afberichten vervoer: Als u zelf onverhoopt niet kunt rijden, dient men zelf voor een vervanger te zorgen! Graag de wijziging doorgeven aan jeugdsecretaris Hans Kater (hanskater@quicknet.nl) zodat dit in het vervoersschema kan worden aangepast.

Afgelastingen: NOS Teletekst pag 603 (West 1 categorie B) of het kassa hokje bij het voetbalveld.

Internet: www.svwieringerwaard.nl